Wolne Miasto Gdańsk/Danzig. 5 guldenów 1932 Kościół NMP

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
3 700 PLN
+ 85 %

Rzadki i poszukiwany rocznik.

Ładnie zachowane detale, delikatny połysk. Zielonkawa patyna. Drobne ryski w tle.

Parchimowicz 66; Fischer WMG 018

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 14,95 g Ag