Wolne Miasto Gdańsk/Danzig. 5 Guldenów 1927 Kościół PCGS AU58

Cena wywoławcza:
2 800 PLN
3 200 PLN
+ 14 %

Bardzo rzadki rocznik sporadycznie pojawiający się w handlu, szczególnie w tak pięknym stanie zachowania.

Kolorowa patyna zachodząca od rantu. Mocny połysk menniczy. Okazja do uzupełnienia zbioru.

Fischer WMG 015; Parchimowicz 65b

Stan zachowania: PCGS AU58