II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

250 PLN
Cena końcowa: 510 PLN
Przebicie: + 104 %

Dużo świeżości i połysku menniczego. Delikatna patyna. Atrakcyjny egzemplarz.

Parchimowicz 121

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 21.73 g Ag