Zygmunt I Stary. Denar 1539, Elbląg

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
1 500 PLN
Aw.: Orzeł Jagielloński.
Rw.: Tarcza miejska, skrócona data 3-9

Tyszkiewicz opatrzył go znakiem zapytania, co świadczy, że nie spotkał tej monety w handlu.

Ciemna patyna.

Kopicki 7071 R6; Tyszkiewicz 25?
Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 0,31 g Ag
Średnica: 12,0 mm