Inflanty, Ryga. Krystyna (1632-1654). Półtorak 1644, Ryga NGC MS65 (MAX)

Cena wywoławcza::
100 pln
270 pln
170 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Piękne lustro mennicze. Wyśmienicie zachowany egzemplarz.

AAJ 50

Stan zachowania: NGC MS65 (MAX)

Zygmunt III Waza. Szeląg 1601, Kraków NGC MS65 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie.Litera K pod tarczami herbowymi.Wyśmienicie zachowany egzemplarz z delikatną patyna i pięknymi detalami. Kopicki 687 (R1)
Cena wywoławcza:
240 pln
Zygmunt III Waza. Denar 1596, Gdańsk PCGS MS62 (MAX)
Wyśmienity, menniczy egzemplarz z mocnym połyskiem i nieruszonym detalem. Rzadkie w tak pięknym stanie zachowania.Kopicki 7462 (R2)
Cena wywoławcza:
200 pln
Śląsk. Talar trzech braci 1658 EW, Brzeg PCGS XF45 (MAX) - RZADKOŚĆ R7
Aw: Trzy półpostacie książąt z gołymi głowami na wprost, w zbrojach przepasanych szarfą dowódcy. W odcięciu u dołu duży dekoracyjny ornament z wiciokrzewu. W otoku: D G GEORGIVS LVDOVICVS ET CHRISTIANVS FRATRRw.: Pod klejnotem z labrami czteropolowa tarcza książąt legnicko-brzeskich. Szachownica na przemian z orłem śląskim. Pod tarczą znak menniczy: serce przebite dwoma hakami i dwoma sztyletami. W otoku: DUCES SILESIAE LIGNIC BR - EGNES ET WOLAVIENSES 1658Najwyższa nota gradingowa na świecie.Bardzo rzadka odmiana, notowanych zaledwie kilka egzemplarzy. Według najnowszego katalogu Pana Marcina Grandowskiego rzadkość R7. Pięknie zachowany egzemplarz, połysk, wiekowa patyna, doskonałe detale. Rzadka moneta w takim stania zachowania.Davenport 7731 ; Grandowski 58.T.02.01.A (R7)
Cena wywoławcza:
7 000 pln
Rosja, ZSRR. Rubel 1968 NGC MS63 (MAX)
Idealnie zachowana moneta. Piękna patyna.
Cena wywoławcza:
100 pln
Bilet zdawkowy 1 grosz 1924 PRAWY seria AY PMG 67 (MAX)
Jedyna i najwyższa nota gradingowa na świecie PMG 67 z dopiskiem: wyjątkowa jakość papieru – EPQ (Exceptional Paper Quality). Starannie wyselekcjonowany egzemplarz w emisyjnym stanie zachowania. Lucow 696 (R1); Miłczak 42e
Cena wywoławcza:
500 pln
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R6
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX)Najwyższa nota gradingowa z dopiskiem wyjątkowa jakość papieru - EPQ (Exceptional Paper Quality).Jeden z najbardziej pożądanych i poszukiwanych w stanie bankowym polskich banknotów powojennych.Banknot drukowany na słabej jakości papierze, trudny do pozyskania w ładnym stanie zachowania.Lucow 1151 (R6); Miłczak 120a
Cena wywoławcza:
3 500 pln
Emigracja. 50 złotych 1939 seria H PMG EPQ 66 (MAX) - RZADKOŚĆ R6
Najwyższa nota gradingowa na świecie. Banknot w gradingu PMG z notą 66 oraz dopiskiem: wyjątkowa jakość papieru – EPQ (Exceptional Paper Quality). Bank Polski na emigracjiIdealnie zachowany i bardzo rzadki banknot. Brak złamań i zgięć, super prezencja, dla najbardziej wymagających. Przepiękny sztywny papier.Lucow 1064 (R6); Miłczak 88
Cena wywoławcza:
5 000 pln
100 złotych 1934 seria CP PMG 67 EPQ (MAX)
Wyśmienicie zachowany banknot w gradingu z najwyższą notą PMG 67 i dopiskiem EPQ - wyjątkowa jakość papieru. Banknot w idealnym stanie zachowania starannie. Piękny sztywny papier. Idealna prezencja.Lucow 675 (R0); Miłczak 74a
Cena wywoławcza:
200 pln