Antyk. Grecja. Tracja, Lizymach (305-281) p.n.e., AR - tetradrachma

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
1 800 PLN
+ 20 %
Aw.: Głowa Aleksandra Macedońskiego.
Rw.: Atena na tronie, mennica Byzantion.

Piękny stan zachowania. Patyna.

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 16,81 g Ag
Średnica: 38-34 mm