Polska XIX w./Rosja. Medal 1826, na śmierć Aleksandra I, Warszawa, brąz

Cena wywoławcza:
200 PLN
525 PLN
+ 163 %

Aw.: Popiersie cara w prawo. W otoku: ALEXANDER I WSKRZESICIEL KROLES POLSK 1815
Rw.: W wieńcu laurowym napis: DOBROCZYŃCĘ SWOJEGO OPŁAKUJĄCA POLSKA, 1826

Brązowa patyna, połysk, piękne detale. Piękny stan zachowania.

H-Czapski 3603; Diakov 445.2

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 11,49 g brąz
Średnica: 26,5 mm