Zamość. 2 złote 1813, Oblężenie - Odmiana z dużą bombą

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 400 PLN
+ 17 %

Odmiana z dłuższymi gałązkami wieńca i wielką bombą. Cyfry daty 1 i 3 blisko siebie.

Niedobicie. W znacznym stopniu czytelny egzemplarz. Patyna. Rzadka i ceniona moneta nawet w tym stanie zachowania.

Bitkin 5 (R2); Plage 125; Berezowski 5 zł

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 7,64 g Ag