Jan II Kazimierz. Półtorak 1659, Poznań - RZADKOŚĆ R6

Cena wywoławcza:
500 PLN
500 PLN

Bardzo rzadka, ładnie zachowana moneta. Delikatna patyna. Minimalne niedobicie.

Kopicki 1565 (R6); Tyszkiewicz 24

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0,89 g Ag