PRÓBA srebro 5 złotych 1936 KLIPA żaglowiec PCGS SP45

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
11 000 PLN
+ 10 %

Moneta wybita w nakładzie 200 egzemplarzy. Klipy z żaglowcem niesłychanie rzadko pojawiają się w sprzedaży. Moneta stanowiąca ozdobę każdej kolekcji monet próbnych okresu II RP.

Atrakcyjny egzemplarz. Stara patyna, delikatny połysk menniczy.

Wymiary: 35 x 35 mm.

Parchimowicz P149a

Stan zachowania: PCGS SP45