PRÓBA srebro 10 złotych 1934 Piłsudski Orzeł Strzelecki - STEMPEL LUSTRZANY

Cena wywoławcza:
12 000 PLN
15 000 PLN
+ 25 %

Moneta wybita stemplem lustrzanym w nakładzie 100 sztuk, z napisem PRÓBA, w 20 rocznicę wymarszu Pierwszej Kadrowej Kampanii Legionów.

Pięknie zachowany egzemplarz. Wspaniały połysk menniczy, kolorowa patyna.

Bardzo rzadka i trudna do zdobycia moneta.

Parchimowicz P 158c

Stan zachowania: L/L- (Proof/Proof-)
Waga: 22,06 g Ag