Zygmunt II August. Trojak (3 grosze) 1562, Wilno - Herb topór

Cena wywoławcza:
250 PLN
410 PLN
+ 64 %

Końcówki napisów L/L. Rzadsza odmiana z ozdobnym napisem i z herbem Topór na awersie.

Patyna. Dobry detal.

Iger V.62.3.a (R)

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 2,86 g Ag