Zygmunt II August. Czworak (4 grosze) 1568, Wilno

Cena wywoławcza:
600 PLN
900 PLN
+ 50 %

Piękny połysk menniczy, subtelna patyna. Starannie wybity czworak. Rzadka moneta w tym stanie zachowania.

Kopicki 3313 (R1); Ivanauskas 10SA28-3

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 4,15 g Ag