Zygmunt II August. Czworak (4 grosze) 1566, Wilno

Cena wywoławcza:
200 PLN
850 PLN
+ 325 %

Końcówki napisu L/LIT.

Równomiernie rozłożona patyna.

Kopicki  3311 (R1); Ivanauskas 10SA11-2

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 4,03 g Ag