Zygmunt II August. Czworak (4 grosze) 1566, Wilno

Cena wywoławcza:
400 PLN
700 PLN
+ 75 %

Dużo połysku menniczego, zielonkawa patyna. Przyzwoicie wybity egzemplarz. Końcówki napisu L/LI.

Kopicki 3311 (R1)

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 4,08 g Ag