Władysław II Jagiełło (1386-1434). Półgrosz Kraków - bez znaku, typ XII - rzadki

Cena wywoławcza:
150 PLN
160 PLN
+ 7 %

Typ półgroszy bez znaku pod koroną, datowany na lata 1408-1410 z nowym typem Orła.

Bardzo rzadki wariant bez przerywnika pomiędzy MONE WLADISLAI (E na rewersie bez belki).

Stara patyna.

Pawlikowski XII.2.12 (BR); Kopicki 359

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 1.35 g Ag