Władysław Jagiełło (1386-1434). Denar - RZADKOŚĆ R8 c.a.

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
2 200 PLN
+ 120 %

Aw.: Podwójny krzyż w tarczy, pod nim litera N, nad tarczą litera W (częściowo czytelna)
Rw.: Orzeł jagielloński

Odmiana z literą n pod podwójnym krzyżem. Moneta niespotykana w handlu. Duża rzadkość.

Stara patyna, bardzo ładnie zachowana większość detali.

Kopicki 351 (R8) c.a

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 0,52 g Ag