Zygmunt I Stary. Grosz 1529 i 1538, Toruń, Gdańsk, zestaw 2 sztuk

Cena wywoławcza:
70 PLN
225 PLN
+ 221 %

Patyna. Zestaw 2 monet.

Kopicki 3083/7322

Stan zachowania: 3 (VF)