Polska/Czechy Wacław II. 1300-1305. Grosz praski, Kutna Hora

Cena wywoławcza:
250 PLN
320 PLN
+ 28 %

Aw.: Korona, napisy otokowe
Rw.: Lew czeski w lewo, napisy otokowe

Wacław II Czeski był w latach 1300-1305 królem Polski.

Wyjątkowo ładny i czytelny egzemplarz. Kolorowa patyna.

Castelin 6; Kopicki 10013

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3,70 g Ag