Zygmunt I Stary. Trojak (3 grosze) 1540 Gdańsk

Cena wywoławcza:
120 PLN
290 PLN
+ 142 %

Końcówka napisu PRV na awersie.

Ciemna patyna. Nienotowane w katalogu zestawienie awersu z rewersem.

Iger G.40.1c/a (R1)

Stan zachowania: 3/3- (VF/VF-)
Waga: 2,47 g Ag