Polska. Średniowiecze. Nieokreślony władca. Brakteat XII/XIII w. - RZADKOŚĆ R8

Cena wywoławcza:
400 PLN
1 225 PLN
+ 206 %

Aw.: Postać na tronie w lewo, przed nim postać wręczająca krzyż

Moneta po raz pierwszy notowana w sprzedaży aukcyjnej. Ekstremalnie rzadka pozycja. Kopicki określa rzadkość na R8.

Wykruszony krążek, ale moneta czytelna.

Kopicki 302aj (R8); Str. XX.7b

Stan zachowania: 4 (F)
Waga: 0,19 g Ag