Zygmunt I Stary. Trojak (3 grosze) 1540, Gdańsk

Cena wywoławcza:
200 PLN
310 PLN
+ 55 %

Nienotowane w katalogu zestawienie awersu z rewersem.

Patyna na całej powierzchnie monety. Przyzwoicie zachowany egzemplarz.

Iger G.40.1.c/a (R1)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,32 g Ag