Zygmunt I Stary. Trojak (3 grosze) 1539, Gdańsk

Cena wywoławcza:
200 PLN
400 PLN
+ 100 %

Odmiana z końcówka napisu na awersie PRVS, na rewersie po bokach nominału i daty trójlistki.

Ciemna patyna na całej powierzchni.

Iger G.39.1.e (R1); CNG 70.III.a

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,36 g Ag