Zygmunt I Stary. Trojak (3 grosze) 1538, Gdańsk

Cena wywoławcza:
400 PLN
490 PLN
+ 23 %

Stara patyna, delikatny połysk menniczy. Ładna prezencja monety.

Iger G.38.1.h (R1)

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 2,62 g Ag