Zygmunt I Stary. Trojak (3 grosze) 1538, Gdańsk

Cena wywoławcza:
170 PLN
400 PLN
+ 135 %

Końcówka napisu PRVS na awersie.

Ciemna patyna. Minimalnie gięty.

Iger G.38.a.f (R1)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,48 g Ag