RZADKA

Cesarstwo Rzymskie. Denar. Galba 68-69 r.

Cena wywoławcza::
500 pln
Cena końcowa:
950 pln
Przebicie:
90 %

Opis przedmiotu

Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo.
IMPSERGALBAAVG
Rw: Wieniec z liści dębu, wewnątrz inskrypcja SPQR / OB / CS

Rzadka moneta w tym stanie zachowania.

RIC: 167

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3,18 g Ag
Opłata aukcyjna 20.00 %
Kontakt podczas licytacji

W czasie aukcji prosimy o korzystanie z następujących numerów <br> telefonów do licytacji "na żywo" lub pomocy w czasie aukcji:

Stopnie przebicia
Cena Przebicie
1
10
200
20
500
50
1 000
100
2 000
200
5 000
500
10 000
1 000
50 000
2 000
100 000
10 000
+

Rekomendowane przedmioty

Zygmunt III Waza. Trojak (3 grosze) 1595, Wschowa NGC MS62 (MAX)
Zygmunt III Waza. Trojak (3 grosze) 1595, Wschowa NGC MS62 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie w NGC.Piękny, menniczy egzemplarz. Mocny połysk menniczy. Świetna jakość bicia. Iger W.95.1.b (R)
Cena wywoławcza:
350 pln
Zygmunt II August. Półgrosz 1546, Wilno NGC MS64 (MAX)
Zygmunt II August. Półgrosz 1546, Wilno NGC MS64 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie. Odmiana z końcówkami napisów L/LIT. Wcześniejszy typ orła.Piękny, menniczy egzemplarz z mocnym połyskiem. W pełni czytelny egzemplarz.&nbsp;Ivanauskas 4SA12-5
Cena wywoławcza:
250 pln
Jan II Kazimierz. Dwugrosz 1651, Gdańsk PCGS MS62 (MAX)
Jan II Kazimierz. Dwugrosz 1651, Gdańsk PCGS MS62 (MAX)
Najwyższa gradingowa nota na świecie. Bardzo rzadka odmiana z obwódką na awersie.Piękny stan zachowania. Wyraźne detale, delikatny połysk, patyna.  Moneta sporadycznie pojawiająca się na rynku kolekcjonerskim w tej odmianie. Polecamy.Kopicki 7608 (R2); CNG 272.I.c; Kamiński-Kurpiewski 831 (R)
Cena wywoławcza:
2 000 pln
Śląsk. Talar trzech braci 1658 EW, Brzeg PCGS XF45 (MAX) - RZADKOŚĆ R7
Śląsk. Talar trzech braci 1658 EW, Brzeg PCGS XF45 (MAX) - RZADKOŚĆ R7
Aw: Trzy półpostacie książąt z gołymi głowami na wprost, w zbrojach przepasanych szarfą dowódcy. W odcięciu u dołu duży dekoracyjny ornament z wiciokrzewu. W otoku: D G GEORGIVS LVDOVICVS ET CHRISTIANVS FRATRRw.: Pod klejnotem z labrami czteropolowa tarcza książąt legnicko-brzeskich. Szachownica na przemian z orłem śląskim. Pod tarczą znak menniczy: serce przebite dwoma hakami i dwoma sztyletami. W otoku: DUCES SILESIAE LIGNIC BR - EGNES ET WOLAVIENSES 1658Najwyższa nota gradingowa na świecie.Bardzo rzadka odmiana, notowanych zaledwie kilka egzemplarzy. Według najnowszego katalogu Pana Marcina Grandowskiego rzadkość R7. Pięknie zachowany egzemplarz, połysk, wiekowa patyna, doskonałe detale. Rzadka moneta w takim stania zachowania.Davenport 7731 ; Grandowski 58.T.02.01.A (R7)
Cena wywoławcza:
7 000 pln
Polska OST. 3 ruble 1916 Poznań seria U PMG 67 EPQ (MAX)
Polska OST. 3 ruble 1916 Poznań seria U PMG 67 EPQ (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie z dopiskiem EPQ oznaczającym wyjątkową jakość papieru. Niezmiernie trudny do zdobycia nominał w tak pięknym stanie zachowania. Zdecydowanie najpiękniejszy egzemplarz z jakim mieliśmy do czynienia. Polecamy do najlepszych kolekcji.Miłczak P4b
Cena wywoławcza:
1 000 pln
Polska OST. 1000 marek 1918 Kowno seria A PMG EPQ 66 (MAX)
Polska OST. 1000 marek 1918 Kowno seria A PMG EPQ 66 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie. Banknot w gradingu PMG z notą 66 oraz dopiskiem: wyjątkowa jakość papieru – EPQ (Exceptional Paper Quality). Seria A, numeracja sześciocyfrowa. Banknot rzadko pojawiający się w sprzedaży, zwłaszcza w tak wyszukanym stanie zachowania. Brak złamań i zgięć, super prezencja, dla najbardziej wymagających. Przepiękny sztywny papier.Miłczak K8a
Cena wywoławcza:
800 pln
100 złotych 1944 seria TK OBOWIĄZKOWYM PMG 67 EPQ (MAX) - Rzadkość
100 złotych 1944 seria TK OBOWIĄZKOWYM PMG 67 EPQ (MAX) - Rzadkość
Wyśmienicie zachowany banknot w gradingu z najwyższą notą PMG 67 i dopiskiem EPQ - wyjątkowa jakość papieru. Pozycja tylko kilkukrotnie notowana na aukcjach w emisyjnym stanie zachowania. Bardzo rzadki banknot w tym stanie zachowania. Polecamy.Lucow 1100 (R5); Miłczak 111
Cena wywoławcza:
1 200 pln
Emigracja. 50 złotych 1939 seria H PMG EPQ 66 (MAX) - RZADKOŚĆ R6
Emigracja. 50 złotych 1939 seria H PMG EPQ 66 (MAX) - RZADKOŚĆ R6
Najwyższa nota gradingowa na świecie. Banknot w gradingu PMG z notą 66 oraz dopiskiem: wyjątkowa jakość papieru – EPQ (Exceptional Paper Quality). Bank Polski na emigracjiIdealnie zachowany i bardzo rzadki banknot. Brak złamań i zgięć, super prezencja, dla najbardziej wymagających. Przepiękny sztywny papier.Lucow 1064 (R6); Miłczak 88
Cena wywoławcza:
5 000 pln
Follow Us
Facebook Instagram YouTube Issuu
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk od 1989 roku na rynku numizmatycznym
Organizujemy profesjonalne aukcje stacjonarne i internetowe. Posiadamy duże doświadczenie i renomę na rynku kolekcjonerskim i aukcyjnym na świecie. Oferujemy bezpłatną wycenę, skup gotówkowy i sprzedażą komisową, monet i medali z całego świata. W naszej ofercie znajdują się monety złote i srebrne (także monety inwestycyjne), złote sztabki, medale, odznaczenia, banknoty, monety współczesne, antyczne i średniowieczne. Wyceniamy pojedyncze przedmioty i całe kolekcje, pośredniczymy w gradingu amerykańskim monet i medali (NGC i PCGS). Gwarantujemy oryginalność, zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i kompleksową obsługę prawną transakcji. Zapraszamy do siedziby naszej Firmy, gdzie przyjmujemy numizmaty na nasze aukcje, bezpłatnie wyceniamy i prowadzimy skup za gotówkę.

Ustawienia prywatnosci

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszej strony internetowej, a także w celach analitycznych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk Możesz przejrzeć dostępne możliwości i samodzielnie określić swoje preferencje, w tym opcję rezygnacji z plików cookies klikając w przycisk “zmień ustawienia”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.