Grecja. Attica - Ateny. AR - tetradrachma 440-420 r. p.n.e.

Cena wywoławcza:
1 800 PLN
2 600 PLN
+ 44 %

Aw.: Głowa Ateny w hełmie w prawo
Rw.: W kwadracie incusum sowa stojąca w prawo, po lewej listki oliwne, po prawo ΑΘΕ

Bardzo ładnie wybity egzemplarz. Delikatny połysk, patyna. Rzadka moneta.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 17,01 g Ag