Grecja. Caria. Rhodes. Hemidrachma II w. p.n.e.

Cena wywoławcza:
400 PLN
400 PLN

Aw.: Głowa Heliosa
Rw: Kwiat, napis powyżej

Piękny stan zachowania. Centryczny, w pełni czytelny egzemplarz.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 1,41 g Ag