Grecja. Caria. Rhodes. Hemidrachma II w. p.n.e.

Cena wywoławcza::
400 pln
Cena końcowa:
400 pln

Opis przedmiotu

Aw.: Głowa Heliosa
Rw: Kwiat, napis powyżej

Piękny stan zachowania. Centryczny, w pełni czytelny egzemplarz.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 1,41 g Ag
Opłata aukcyjna 20.00 %
Kontakt podczas licytacji

W czasie aukcji prosimy o korzystanie z następujących numerów <br> telefonów do licytacji "na żywo" lub pomocy w czasie aukcji:

Stopnie przebicia
Cena Przebicie
1
10
200
20
500
50
1 000
100
2 000
200
5 000
500
10 000
1 000
50 000
2 000
100 000
10 000
+

Rekomendowane przedmioty

Władysław II Wygnaniec (1138-1146). Denar PCGS MS63 (MAX) – WYŚMIENITY
Władysław II Wygnaniec (1138-1146). Denar PCGS MS63 (MAX) – WYŚMIENITY
Idealnie wybity i zachowany egzemplarz. Najpiękniejszy egzemplarz z jakim mieliśmy do czynienia. Gorąco polecamy do najlepszych kolekcji monet średniowiecza polskiego. Rzadkość w takim stanie zachowania.Kopicki 51al
Cena wywoławcza:
1 500 pln
Zygmunt III Waza. Denar 1596, Gdańsk PCGS MS62 (MAX)
Zygmunt III Waza. Denar 1596, Gdańsk PCGS MS62 (MAX)
Wyśmienity, menniczy egzemplarz z mocnym połyskiem i nieruszonym detalem. Rzadkie w tak pięknym stanie zachowania.Kopicki 7462 (R2)
Cena wywoławcza:
200 pln
Stanisław August Poniatowski. Dwuzłotówka (8 groszy) 1792 MV, Warszawa PCGS MS62 (MAX)
Stanisław August Poniatowski. Dwuzłotówka (8 groszy) 1792 MV, Warszawa PCGS MS62 (MAX)
Aw.: Głowa króla w prawo. W otoku: STANISLAUS AUG D G REX POL M D LRw.: Pod koroną owalna czteropolowa tarcza herbowa z herbem Ciołek – Poniatowskich w środku. U dołu 8 – GR i inicjały E.B. Całość w wieńcu z liści palmowych z zawieszonym Orderem Orła Białego.  W otoku: 41 3/4 EX MARCA – PURA COLON 1792Najwyższa nota gradingowa na świecie zarówno w PCGS jak i NGC.Odmiana z literami E.B.Wspaniale zachowany egzemplarz. Intensywny połysk menniczy, delikatna. Justunek na tarczy herbowej powodujący równolegle przytarcie fryzury króla. Bardzo rzadka moneta w takim stanie zachowania.Plage 344; Kopicki 2421; Parchimowicz (SAP) 27.f
Cena wywoławcza:
2 000 pln
Śląsk. Talar trzech braci 1658 EW, Brzeg PCGS XF45 (MAX) - RZADKOŚĆ R7
Śląsk. Talar trzech braci 1658 EW, Brzeg PCGS XF45 (MAX) - RZADKOŚĆ R7
Aw: Trzy półpostacie książąt z gołymi głowami na wprost, w zbrojach przepasanych szarfą dowódcy. W odcięciu u dołu duży dekoracyjny ornament z wiciokrzewu. W otoku: D G GEORGIVS LVDOVICVS ET CHRISTIANVS FRATRRw.: Pod klejnotem z labrami czteropolowa tarcza książąt legnicko-brzeskich. Szachownica na przemian z orłem śląskim. Pod tarczą znak menniczy: serce przebite dwoma hakami i dwoma sztyletami. W otoku: DUCES SILESIAE LIGNIC BR - EGNES ET WOLAVIENSES 1658Najwyższa nota gradingowa na świecie.Bardzo rzadka odmiana, notowanych zaledwie kilka egzemplarzy. Według najnowszego katalogu Pana Marcina Grandowskiego rzadkość R7. Pięknie zachowany egzemplarz, połysk, wiekowa patyna, doskonałe detale. Rzadka moneta w takim stania zachowania.Davenport 7731 ; Grandowski 58.T.02.01.A (R7)
Cena wywoławcza:
7 000 pln
Polska OST. 5 marek 1918, Kowno seria C PMG 66 EPQ (MAX)
Polska OST. 5 marek 1918, Kowno seria C PMG 66 EPQ (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie z dopiskiem EPQ oznaczającym wyjątkową jakość papieru. Banknot sporadycznie pojawiający się w sprzedaży aukcyjnej. Polecamy do najlepszych zbiorów.Miłczak K4
Cena wywoławcza:
600 pln
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R6
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R6
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX)Najwyższa nota gradingowa z dopiskiem wyjątkowa jakość papieru - EPQ (Exceptional Paper Quality).Jeden z najbardziej pożądanych i poszukiwanych w stanie bankowym polskich banknotów powojennych.Banknot drukowany na słabej jakości papierze, trudny do pozyskania w ładnym stanie zachowania.Lucow 1151 (R6); Miłczak 120a
Cena wywoławcza:
3 500 pln
Banknot. Bilet zdawkowy 5 groszy 1924 LEWY PMG 67 EPQ (MAX)
Banknot. Bilet zdawkowy 5 groszy 1924 LEWY PMG 67 EPQ (MAX)
Banknot w gradingu PMG 67 z najwyższą notą gradingową na świecie oraz dopisek: wyjątkowa jakość papieru – EPQ (Exceptional Paper Quality). Bardzo rzadki w takim stanie zachowania. Idealny, emisyjny egzemplarz. Lucow 699 (R2); Miłczak 43a
Cena wywoławcza:
500 pln
Polska XlX w./Rosja. Dienieżka 1855 BM, Warszawa NGC MS66 BN (MAX)
Polska XlX w./Rosja. Dienieżka 1855 BM, Warszawa NGC MS66 BN (MAX)
Aw.: Pod koroną monogram A IIRw.: Pod koroną nominał i data 1855, u dołu litery BMNajwyższa nota na świecie dla tego rocznika.Jedyny egzemplarz jaki otrzymał tak wysoką notę MS 66 BN. Wspaniale zachowany połysk i równomierna patyna z intensywnym blaskiem i przebijającym naturalnym kolorem miedzi przy wypukłych elementach. Rzadka moneta w tak znakomitym stanie zachowania.Bitkin 490; Plage 525
Cena wywoławcza:
2 000 pln
Follow Us
Facebook Instagram YouTube Issuu
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk od 1989 roku na rynku numizmatycznym
Organizujemy profesjonalne aukcje stacjonarne i internetowe. Posiadamy duże doświadczenie i renomę na rynku kolekcjonerskim i aukcyjnym na świecie. Oferujemy bezpłatną wycenę, skup gotówkowy i sprzedażą komisową, monet i medali z całego świata. W naszej ofercie znajdują się monety złote i srebrne (także monety inwestycyjne), złote sztabki, medale, odznaczenia, banknoty, monety współczesne, antyczne i średniowieczne. Wyceniamy pojedyncze przedmioty i całe kolekcje, pośredniczymy w gradingu amerykańskim monet i medali (NGC i PCGS). Gwarantujemy oryginalność, zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i kompleksową obsługę prawną transakcji. Zapraszamy do siedziby naszej Firmy, gdzie przyjmujemy numizmaty na nasze aukcje, bezpłatnie wyceniamy i prowadzimy skup za gotówkę.

Ustawienia prywatnosci

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszej strony internetowej, a także w celach analitycznych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk Możesz przejrzeć dostępne możliwości i samodzielnie określić swoje preferencje, w tym opcję rezygnacji z plików cookies klikając w przycisk “zmień ustawienia”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.