II RP. Odznaka 4 Dywizja Strzelców 1919, Knedler nr 1221 - Ernest Angelo

Cena wywoławcza:
300 PLN
1 025 PLN
+ 242 %

Tombak. Odznaka jednoczęściowa, nakrętka sygnowana J. Knedler nr 1221. Na stronie odwrotnej kontra

Przedmiot ze zbioru pamiątek po kpt. Erneście Angelo.

Stela Polskie Ordery i Odznaczenia Vol. IV s.220

Wymiary 40 x 40 mm

Stan zachowania: