II RP. Odznaka 4 Pułk Piechoty Legionów - GONTARCZYK

Cena wywoławcza:
700 PLN
1 825 PLN
+ 161 %

Pułk stacjonował w Kielcach i należał do 2 Dywizji Piechoty Legionów.Odznaka pamiątkowa pułku,jednakowa dla oficerów i szeregowych.

Odznaka jednoczęściowa. Wieniec, na którym 4 -P - P - L, wewnątrz wieńca swastyka z Orłem w tarczy. Międzywojenna cecha srebra „3”. Imiennik W. Gontarczyka, Warszawa. Odznaka zatwierdzona w 1928.

Brak słupka i nakrętki.

Sawicki s. 18

Stan zachowania:
Średnica: 40 mm