II RP. 1 Pułk Strzelców Podhalańskich - Nowy Sącz, SREBRO - NAGALSKI

Cena wywoławcza:
800 PLN
4 800 PLN
+ 500 %

Punce na odznace  - srebro. Odznaka trzyczęściowa, wzór 1931 r. Oryginalna nakrętka Nagalski.

Bardzo dobry stan zachowania. Rzadka odznaka.

Wielecki/Sieradzki s 139

Wymiary: 37 x 37 mm

Stan zachowania: