II RP. Dywizjon Artylerii Konnej 1922

Cena wywoławcza:
600 PLN
1 400 PLN
+ 133 %

Tombak złocony. Odznaka w formie czteroramiennego krzyża z Orłem Polskim w centralnej części stojącym na skrzyżowanych armatach.

Nienaruszone emalie. Odznaka  dwuczęściowa z nakrętka J. Chyliński Warszawa. Stan niemal idealny. Rzadka pozycja, zwłaszcza w takim stanie zachowania.

Sawicki/Wielechowski s 291-292

39,5 x 39,5 mm

Stan zachowania: