II RP. II RP. Odznaka Obrońcom Kresów Wschodnich „Orlęta” 1918- 1919, SREBRO

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 050 PLN
+ 5 %

Odznaka emaliowana kształcie krzyża Virtuti Militari, pośrodku krzyża umieszczony medalion w herbem Lwowa otoczonym wieńcem laurowym. Polska cecha srebra „3”, emalia. Nakrętka sygnowana E. M. UNGER - LWÓW. Na nakrętce nabity numer 354.

Dobry stan zachowania przedmiotu. Kompletne emalie. Brak nakrętki kontrującej słupek.

Wymiary: 37 x 37 mm

Stan zachowania: