II RP. Odznaka pamiątkowa Lwowski Oddział Karabinów Maszynowych - RZADKOŚĆ

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
5 500 PLN
+ 267 %

Tombak srebrzony bity przez kontrę. Stan bardzo dobry. Nakrętka W. Buszek, Lwów.

Bardzo rzadka odznaka sporadycznie pojawiająca się w handlu.

Wymiary: 34 x 32 mm

Stan zachowania: