III RP. KOMPLET 2 złote GN 1995-2007 , zestaw 160 sztuk - 2 złote Zygmunt II August

1 200 PLN
Cena końcowa: 1 350 PLN
Przebicie: + 13 %

Komplet pięknych egzemplarzy z lat 1995-2007 wraz z najrzadszymi pierwszymi rocznikami.

Na niektórych monetach delikatna patyna.

Zdecydowana większość w menniczym stanie zachowania.

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 8,15 g GN / szt.