PRL. PRÓBA Miedzionikiel (bez napisu) 1 złoty 1984 nominał

800 PLN
Cena końcowa: 850 PLN
Przebicie: + 6 %

Moneta wybita w miedzioniklu stemplem zwykłym, nakład nieznany. Rzadka próbna moneta, bez napisu PRÓBA.

Piękny egzemplarz. Ryski na rewersie. Delikatna patyna.

Parchimowicz P221c

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 7,70 g CuNi
Średnica: 25 mm