II RP. PRÓBA miedź 20 złotych 1925, głowa kobiety NGC MS63 BN (2 MAX) - Nakład tylko 10 egz.

15 000 PLN
( Sobota, 26 Października, 09:00:00 )

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Ogromnej rzadkości moneta próba wybita w nakładzie zaledwie 10 sztuk.

Wyśmienity stan zachowania. Równomierna brązowa patyna. Doskonałe detale.

Ostatni raz egzemplarz w tym stanie zachowania sprzedany na naszej 3 aukcji za 37.950 zł

Parchimowicz P164b

Stan zachowania: NGC MS63 BN (2MAX)
Waga: Cu
Średnica: 21 mm