II RP. 1 grosz 1931 NGC MS66 RB (2MAX)

Cena wywoławcza:
500 PLN
800 PLN
+ 60 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Menniczy egzemplarz, rzadszego rocznika monety groszowej. Brązowo patyna. Intensywny połysk menniczy. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 101f

Stan zachowania: NGC MS66 RB (2MAX)
Waga: B (Brąz)
Średnica: 14.7 mm