II RP. 1 grosz 1928 NGC MS66 BN (2MAX)

Cena wywoławcza:
500 PLN
700 PLN
+ 40 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Moneta wyselekcjonowana z rulonu bankowego w idealnym stanie zachowania. Połysk i delikatna patyna. Niesamowicie piękny egzemplarz, do najbardziej zaawansowanych zbiorów monet II RP. Wyjątkowa okazja do uzupełnienia kolekcji.

Parchimowicz 101d

Stan zachowania: NGC MS66 BN
Waga: B (Brąz)
Średnica: 14.7 mm