II RP. Grosz 1925 NGC MS66 BN (2MAX)

Cena wywoławcza:
600 PLN
1 100 PLN
+ 83 %

Druga najwyższa nota na świecie.

Idealnie zachowana monet, piękna brązowa patyna. Niesamowita jakość detali, zarówno na brzuchu orła jak i na nominale. Wspaniały blask menniczy i ta przecudowna kolorowa patyna zaowocowały uznaniem wśród graderów NGC. Moneta otrzymała ekstremalnie wysoką ocenę jak na wczesny rocznik groszówki - MS 66 BN. Niepowtarzalna okazja do uzupełnienia zbioru o tak wyszukany egzemplarz.

Fischer OB 001; Parchimowicz 101b

Stan zachowania: NGC MS66 BN
Waga: B (Brąz)
Średnica: 14.7 mm