II RP. 1 grosz 1923 NGC MS66 BN (2 MAX)

Cena wywoławcza:
300 PLN
550 PLN
+ 83 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Piękny, menniczy egzemplarz. Brązowo - niebieska patyna. Intensywny połysk i wspaniale zachowane detale. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 101

Stan zachowania: NGC MS66 BN (2 MAX)
Waga: B (Brąz)
Średnica: 14.7 mm