II RP. 2 grosze 1934 NGC MS66 BN (MAX)

Cena wywoławcza:
800 PLN
1 125 PLN
+ 41 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Menniczy egzemplarz, rzadszego rocznika monety 2-groszowej. Brązowo patyna. Intensywny połysk menniczy. Rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 102i

Stan zachowania: NGC MS66 BN (MAX)
Waga: B (Brąz)
Średnica: 17,5 mm