II RP. 5 groszy 1934 PCGS MS64 RB (MAX) IDEALNE - NAJRZADSZE

Cena wywoławcza:
4 000 PLN
11 000 PLN
+ 175 %

Najrzadsza obiegowa pięciogroszówka z okresu II RP i NAJWYŻSZA nota na świecie w kolorze RB.

Piękny, menniczy egzemplarz. Czerwono-brązowa patyna. Intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale.

Niezmiernie rzadka pozycja w tak wyszukanym stanie zachowania.

Tak wysoka nota dla najrzadszej 5 groszówki obiegowej II RP to rzadkość.

Jedynie dwa egzemplarze oceniona tak wysoko, dla najlepszych i najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Parchimowicz 103f

Stan zachowania: MS64 RB (MAX)