II RP. 50 groszy 1923 DESTRUKT NGC MS63 MINT ERROR - UNIKAT

Cena wywoławcza:
1 800 PLN
1 900 PLN
+ 6 %

Destrukty mennicze z okresu II RP pojawią się niezwykle rzadko na rynku.

Efektowne niecentryczne bicie, wspaniale zachowany połysk menniczy i delikatna patyna podkreślająca detale monety.

Duża ciekawostka numizmatyczna, jedyny znany egzemplarz 50 groszy z takim defektem menniczym na rynku.

Parchimowicz 106; Fischer OB 006

Stan zachowania: NGC MS63 MINT ERROR
Waga: Ni
Średnica: 23 mm