II RP. 2 złote 1936 Piłsudski - RZADKI

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
2 050 PLN
+ 105 %

Najrzadszy rocznik monety 2-złotowej okresu II RP.

Delikatne wytarcia najwyższych elementów reliefu. Patyna.

Parchimowicz 111b

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 4,28 g Ag
Średnica: 22 mm