II RP. 2 złote 1936 Piłsudski NGC UNC - RZADKIE

Cena wywoławcza:
3 000 PLN
3 100 PLN
+ 3 %

Najrzadszy rocznik monety 2-złotowej okresu II RP.

Piękny, menniczej świeżości egzemplarz. Połysk, kolorowa patyna, świetne detale. Rzadkość, zwłaszcza w tym stanie zachowania.

Parchimowicz 111b

Stan zachowania: NGC UNC
Średnica: 22 mm