II RP. 2 złote 1936 Piłsudski NGC MS62 - RZADKOŚĆ

Cena wywoławcza:
4 000 PLN
4 400 PLN
+ 10 %

Najrzadszy rocznik monety 2-złotowej okresu II RP.

Menniczy egzemplarz z pięknym, połyskiem menniczym Delikatna patyna zachodząca od rantu. Rzadkość, szczególnie w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 111b

Stan zachowania: NGC MS62
Średnica: 22 mm