II RP. 5 złotych 1931 Nike - rzadki rocznik

2 400 PLN
Cena końcowa: 3 600 PLN
Przebicie: + 50 %

Rzadki rocznik. Bardzo ładny egzemplarz. Dobrze zachowane detale. Drobne ryski w tle. Patyna.

Parchimowicz P114d; Fischer OB 013

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 17,95 g Ag
Średnica: 33 mm