II RP 5 złotych 1931 Nike NGC AU55

3 000 PLN
Cena końcowa: 6 000 PLN
Przebicie: + 100 %

Rzadki i ceniony rocznik.

Bardzo ładny egzemplarz. Minimalnie przetarte najwyższe elementy reliefu. Delikatna patyna.

Parchimowicz P114d; Fischer OB 013

Stan zachowania: NGC AU55
Średnica: 33 mm