II RP. 5 złotych 1931 Nike NGC MS62

6 000 PLN
Cena końcowa: 21 500 PLN
Przebicie: + 258 %

Bardzo rzadki i poszukiwany rocznik. Moneta trudna do zdobycia w tak niespotykanym stanie zachowania.

Równomierna patyna na całej powierzchni, wyraźne detale, połysk. Pozycja do najlepszych zbiorów moneta z okresu II RP. Polecamy.

Parchimowicz P114d; Fischer OB 013

Stan zachowania: NGC MS62
Średnica: 33 mm